Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 369 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip

Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip

Oct. 03, 2017United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Mbreti kolumbian i drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën “Djalli”, i aftë të vrasë një për një armiqtë e kujtdo që e punëson atë. Pa asnjë kundërshtar të mbetur gjallë, Morales forcohet dhe fiton kontrollin e më shumë rrugëve të kontrabandës në Shtetet e Bashkuara. DEA, e alarmuar nga ky kërcënim ndaj vendit, dërgon në Kolumbi agjenten Kate Estrada, e cila ndjek vite me radhë Moralesin dhe snajperin marinar Brandon Beckett. Misioni i tyre: Vritni “Djallin” dhe sillni Morales përsëri në SH.B.A. për t’u gjykuar për krimet e tij. Agjentët mendojnë se ata kanë gjithçka nën kontroll, por Morales dhe “Djalli” kanë përgatitur shumë surpriza për të mbajtur të pasuksesshëm misionin.

Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper: Ultimate Kill
Vlerësimi IMDb 5.6 3,715 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 191 vota

Regjizori

Claudio Fäh
Regjizori

Aktorët

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Joe Lando isJohn Samson
John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Intimacy (2001) me Titra Shqip
The End Will Be Spectacular (2019) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
The Fast and the Furious (2001) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
In Bed (2005) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip
Absentia (2011) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip