Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Sijjin (2014) me Titra Shqip

Sijjin (2014) me Titra Shqip

Sep. 26, 2014Turkey96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Öznur është një grua e re dhe e bukur. Ajo ka pasur një dashuri platonike që në fëmijëri me Kudretin, i cili është kushëriri i saj. Megjithatë, Kudret është i martuar me një grua të quajtur Nisa dhe është shumë e lumtur. Xheloze, Öznur përdor një magji të zezë të tmerrshme për ta ndryshuar këtë në mënyrë që ajo dhe Kudret të jenë bashkë. Megjithatë, ajo nuk është e përgatitur për të keqen që lëshon kjo magji.

Sijjin (2014) me Titra Shqip
Sijjin (2014) me Titra Shqip
Sijjin (2014) me Titra Shqip
Sijjin (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Siccîn
Vlerësimi IMDb 6 4,535 vota
Vlerësimi TMDb 6.026 58 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Tremors: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Evil Nanny (2016) me Titra Shqip
Sissy (2022) me Titra Shqip
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Jaws (1975) me Titra Shqip
The Red Book Ritual (2022) me Titra Shqip
Dororo (2007) me Titra Shqip
Knock Knock (2015) me Titra Shqip
Red Riding Hood (2011) me Titra Shqip