Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 252 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Seobok (2021) me Titra Shqip

Seobok (2021) me Titra Shqip

Jeto momentinApr. 12, 2021South Korea114 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ki Heon është një ish -agjent i inteligjencës që vuan nga kanceri. Atij i është besuar një detyrë përfundimtare e rrezikshme: të transportojë në mënyrë të sigurt Seobok, kloni i parë njerëzor i krijuar për të kuruar sëmundjet gjenetike dhe ruajtësi i pavdekësisë. Burri do të duhet të luftojë të gjithë ata që duan djalin, i cili nga ana e tij ka fuqi të jashtëzakonshme telekinetike.

Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 서복
Vlerësimi IMDb 6.2 1,223 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 60 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Renegades (2022) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Backlight (2010) me Titra Shqip
Spooks: The Greater Good (2015) me Titra Shqip
Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
The Siege (1998) me Titra Shqip