Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip

Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip

Trilogjitë e mëdha vijnë në tre.Oct. 24, 2003USA84 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në pjesën e tretë të ekskluzivitetit të filmit të frikshëm, spikerja e lajmeve Cindy Campbell duhet të hetojë rrathët misterioz të të korrave dhe kasetat video që vrasin, dhe të ndihmojë Presidentin të ndalojë një pushtim alienësh në proces.

Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip
Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip
Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip
Scary Movie 3 (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Scary Movie 3
Vlerësimi IMDb 5.5 149,797 vota
Vlerësimi TMDb 5.985 3,513 vota

Regjizori

David Zucker
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Wog Boy 2: The Kings of Mykonos (2010) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
Easy A (2010) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Happy Feet (2006) me Dublim Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip