Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 449 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Risen (2016) me Titra Shqip

Risen (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni gjuetinë që ndryshoi rrjedhën e historisë njerëzoreFeb. 18, 2016USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia biblike dhe epike e ringjalljes së Krishtit, e parë përmes syve të një besimtari. Clavius, një tribunë e fuqishme ushtarake romake dhe ndihmësi i tij Lucius kanë për detyrë të zgjidhin misterin në lidhje me atë që ndodhi me trupin e Jezusit në javët pas kryqëzimit të tij, në mënyrë që të fshijnë thashethemet për ardhjen e një mesia dhe të parandalojnë përballjen me Jeruzalemin.

Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Risen
Vlerësimi IMDb 6.3 26,817 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 618 vota

Regjizori

Aktorët

Peter Firth isPontius Pilate
Pontius Pilate
Mark Killeen isAntonius
Antonius
María Botto isMary Magdalene
Mary Magdalene
Antonio Gil isJoseph of Arimathea
Joseph of Arimathea
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Drop (2014) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
Every Thing Will Be Fine (2015) me Titra Shqip
My Policeman (2022) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip