Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Riddick (2013) me Titra Shqip

Riddick (2013) me Titra Shqip

Mbijetesa është hakmarrja e tijSep. 02, 2013USA119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I tradhtuar nga lloji i tij dhe i lënë i vdekur në një planet të shkretë, Riddick lufton për mbijetesë kundër grabitqarëve të huaj dhe bëhet më i fuqishëm dhe më i rrezikshëm se kurrë më parë. Së shpejti, gjuetarët e dhuratave nga e gjithë galaktika zbresin në Riddick vetëm për ta gjetur veten pengë në skemën e tij më të madhe për hakmarrje. Me armiqtë e tij aty ku i do, Riddick lëshon një sulm të egër hakmarrjeje përpara se të kthehet në planetin e tij të origjinës Furia për ta shpëtuar atë nga shkatërrimi.

Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Riddick (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Riddick
Vlerësimi IMDb 6.4 170,125 vota
Vlerësimi TMDb 6.285 3,637 vota

Regjizori

David Twohy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Mary Kom (2014) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Fortress (2021) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
The Room (2019) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Wolf Warrior (2015) me Titra Shqip