Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip

Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip

Vajze e vogel. Psiko i madh.Jan. 22, 2021Canada95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2019, në periferi të një qyteti të vogël, Mimi i vogël dhe Luca zbulojnë varrin e një luftëtari të keq alien të fjetur, Psycho Goreman, dëshira e vetme e të cilit është të shkatërrojë universin. Për fat të mirë, ata gjithashtu gjejnë një perlë magjike falë së cilës mund ta mbajnë nën kontroll. I detyruar t’i bindet çdo urdhri të tyre, krijesa hyn me dy fëmijët në një aventurë të çmendur të mbushur me veprime kozmike, situata jashtëzakonisht komike dhe dhunë si në librat komik.

Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Psycho Goreman
Vlerësimi IMDb 6.3 7,860 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 138 vota

Regjizori

Aktorët

Steven Vlahos isPG (voice)
PG (voice)
Kristen MacCulloch isPandora / Queen Obelisk / Alasdair's Mom
Pandora / Queen Obelisk / Alasdair's Mom
Anna Tierney isPandora (voice)
Pandora (voice)
Roxine Plummer isHuman Pandora
Human Pandora
Alex Chung isDarkscream
Darkscream
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madhouse (2004) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
DodgeBall: A True Underdog Story (2004) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Mad Max 2 (1981) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip