Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9719 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pompei (2020) me Titra Shqip

Pompei (2020) me Titra Shqip

Jul. 24, 2020Belgium87 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Viktori dhe vëllai i tij i vogël Jimmy arrijnë të kalojnë në një ambient ku aventurat negative të tyre romantike duket se nuk mbarojnë kurrë. Sidoqoftë, ardhja e Billit të trazuar dhe dëshira e saj e pakontrollueshme për dashuri do të lëkundë bazat e të dyve.

Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pompéi
Vlerësimi IMDb 5.4 183 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota
Shpërndarë18

Tituj të Ngjashëm

Senior Year (2022) me Titra Shqip
Boston Strangler (2023) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Green Street Hooligans (2005) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
On My Skin (2018) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip