Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Papillon (2017) me Titra Shqip

Papillon (2017) me Titra Shqip

Aventura më e madhe e arratisjes e treguar ndonjëherëSep. 07, 2017Czech Republic134 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Henri “Papillon” Charrière, një gardian nga bota e krimit parizian, dënohet gabimisht dhe dënohet me burgim të përjetshëm në koloninë penale të Guianës Franceze, ku krijon një miqësi të fortë me Louis Dega, një falsifikues që ka nevojë për mbrojtjen e tij.

Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Papillon
Vlerësimi IMDb 7.2 75,716 vota
Vlerësimi TMDb 7.345 1,580 vota

Regjizori

Sean Guest
Regjizori

Aktorët

Charlie Hunnam isHenri 'Papillon' Charrière
Henri 'Papillon' Charrière
Rami Malek isLouis Dega
Louis Dega
Eve Hewson isNennete
Nennete
Nicholas Asbury isCommandant
Commandant
Antonio de la Cruz isTribouillard
Tribouillard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
The Beast 2020
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Everyman’s War (2009) me Titra Shqip
Monster (2018)
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Laggies (2014) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Fast & Furious (2009) me Titra Shqip
Cloud Atlas (2012) me Titra Shqip
Jawbone (2017)