Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 515 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbbrisk.com
  • Server 2fcom
Paper Lives (2021) me Titra Shqip

Paper Lives (2021) me Titra Shqip

Mar. 12, 2021Turkey96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mehmeti është menaxher i deponive të një rrethi të vjetër të varfër të Stambollit i ripërcaktuar brutalisht nga emigracioni. Një figurë shumë e respektuar në qytet, ai i jep një dorë kujtdo që ka nevojë për të, veçanërisht fëmijëve të rrugës dhe të rinjve, ku e sheh veten përsëri. Krahu i tij e djathtë është Tahsin, i cili e ka ndihmuar për të bërë mirë për disa vjet. Një ditë Mehmeti zbulon një djalë tetë vjeç të fshehur në çantën e mbeturinave të mikut të tij Gonzales dhe ndërsa përpiqet të gjejë familjen e fëmijës, ai krijon një lidhje të thellë dhe të papritur me të.

Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kağıttan Hayatlar
Vlerësimi IMDb 6.7 9,681 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 218 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Serena (2014) me Titra Shqip
The Iron Lady (2011) me Titra Shqip
My Beloved Bodyguard (2016) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
The Last Song (2010) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip