Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2980 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbhight.com
  • Server 3itofferte.xyz
Pamasahe (2022) me Titra Shqip

Pamasahe (2022) me Titra Shqip

Dec. 09, 2022Philippines104 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë pa para, me fëmijën e saj të mitur, bën një udhëtim në tokë dhe det për të gjetur burrin e saj në Manila. Por ky udhëtim nuk do të jetë falas sepse ajo duhet të përdorë trupin e saj për të arritur në destinacionin e saj.

Pamasahe (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pamasahe
Vlerësimi IMDb 6 238 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Annie (2014) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014 me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Sylvie’s Love 2020
Remember (2015) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
My Friend Dahmer (2017) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Talvar (2015) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
Sabotage (2014) me Titra Shqip