Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
Out of the Dark (2014) me Titra Shqip

Out of the Dark (2014) me Titra Shqip

Pre për fëmijëtAug. 27, 2014Spain92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift dhe vajza e tyre shpërngulen në Kolumbi për të marrë përsipër një fabrikë prodhimi familjar, vetëm për të kuptuar se shtëpia e tyre e re është e përhumbur.

Out of the Dark (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Out of the Dark
Vlerësimi IMDb 4.7 4,397 vota
Vlerësimi TMDb 4.989 140 vota

Regjizori

Aktorët

Julia Stiles isSarah Harriman
Sarah Harriman
Scott Speedman isPaul Harriman
Paul Harriman
Alejandro Furth isDr. Andres Contreras
Dr. Andres Contreras
Pixie Davies isHannah Harriman
Hannah Harriman
Elkin Díaz isDr. Andres Contreras Sr.
Dr. Andres Contreras Sr.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Those Who Walk Away (2022) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Phobias 2021
Men (2022) me Titra Shqip
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
The Last Rite (2021) me Titra Shqip
The Fate of the Furious (2017) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
Body Armour (2007) me Titra Shqip
Prey for the Devil (2022) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip