Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 147 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Out of Exile (2023) me Titra Shqip

Out of Exile (2023) me Titra Shqip

Jan. 20, 2023USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hajduti i liruar së fundmi me kusht Gabriel Russell përpiqet të balancojë jetën e tij dhe të korrigjojë një familje të trazuar ndërsa një agjent i FBI-së e gjuan atë, së bashku me ekuipazhin e tij pas një grabitjeje të dështuar të një makine të blinduar.

Out of Exile (2023) me Titra Shqip
Out of Exile (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Out of Exile
Vlerësimi IMDb 6.5 107 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Adam Hampton isGabriel Russell
Gabriel Russell
Karrie Cox isAgent Jordan
Agent Jordan
Kyle Jacob Henry isWesley Russell
Wesley Russell
Ryan Merriman isAgent Brett Solomon
Agent Brett Solomon
Peter Greene isWhitman Rader
Whitman Rader
Hayley McFarland isDawn Russell
Dawn Russell
Luce Rains isSheriff Dan Pogue
Sheriff Dan Pogue
Bruce Davis isDonald Mitchell
Donald Mitchell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Strays (2023) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Wolf Totem (2015) me Titra Shqip
EO (2022) me Titra Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Decision to Leave (2022) me Titra Shqip