Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10387 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com
One Last Time (2020) me Titra Shqip

One Last Time (2020) me Titra Shqip

Jun. 07, 2020France70 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Salomé, një grua 69-vjeçare refuzon të plaket në një shoqëri që nuk kujdeset për të moshuarit. Ajo vendos të planifikojë vdekjen e saj, duke përfshirë kushtimin e vitit të fundit të jetës së saj në vaktin e fundit, shëtitjen e fundit dhe herën e fundit që do të bëjë seks.

One Last Time (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Une dernière fois
Vlerësimi IMDb 5.6 72 vota
Vlerësimi TMDb 7 4 vota
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Staying Alive (1983) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
Fly (2021) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Miracle on 34th Street (1947) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip