Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
On My Skin (2018) me Titra Shqip

On My Skin (2018) me Titra Shqip

Shtatë ditët e fundit të Stefano CucchiSep. 12, 2018Italy100 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e ditëve të fundit dhe javës së Stefano Cucchi që ndryshoi jetën e familjes së tij përgjithmonë.

On My Skin (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sulla mia pelle
Vlerësimi IMDb 7.3 8,448 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 1,622 vota

Regjizori

Aktorët

Alessandro Borghi isStefano Cucchi
Stefano Cucchi
Massimiliano Tortora isGiovanni Cucchi
Giovanni Cucchi
Jasmine Trinca isIlaria Cucchi
Ilaria Cucchi
Mauro Conte isCarabiniere Arresto #1
Carabiniere Arresto #1
Walter Nestola isCarabiniere Arresto #2
Carabiniere Arresto #2
Davide Petrucci isCarabiniere Arresto #3
Carabiniere Arresto #3
Paolo D Bovani isCarabiniere Arresto #4
Carabiniere Arresto #4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Starred Up (2013) me Titra Shqip
Operation Finale (2018) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Prayers for the Stolen (2021) me Titra Shqip
Friday Night Lights (2004) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt (1989) me Titra Shqip
7 Prisoners (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
The Gunman (2015) me Titra Shqip