Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 189 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Novocaine (2001) me Titra Shqip

Novocaine (2001) me Titra Shqip

Nov. 23, 2001USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank, pronar i një praktike të themeluar mirë dentare, po kalon mirë: puna po shkon shumë mirë dhe ai është i lumtur të fejohet me higjenisten Jean. Pastaj, një ditë të mallkuar, Susan hyn në jetën e tij të organizuar në mënyrë perfekte, një paciente e re joshëse që ka një pasion të shfrenuar për qetësuesit e dhimbjeve. Në një kohë shumë të shkurtër, bota e Frankut po shkatërrohet …

Novocaine (2001) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Novocaine
Vlerësimi IMDb 5.8 10,957 vota
Vlerësimi TMDb 6 101 vota

Regjizori

David Atkins
Regjizori

Aktorët

Steve Martin isFrank Sangster
Frank Sangster
Laura Dern isJean Noble
Jean Noble
JoBe Cerny isPharmacist Wayne Ponze
Pharmacist Wayne Ponze
Elias Koteas isHarlan Sangster
Harlan Sangster
Yasen Peyankov is'Sunshine Lounge' Bartender
'Sunshine Lounge' Bartender
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

F9 (2021) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
Cross the Line (2020) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip
Monte Carlo (2011) me Titra Shqip
We Are Your Friends (2015) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Blitz (2011) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
The Good Son 1993