Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 118 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip

My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip

Ajo është jashtë për të shpëtuar botën, në shtëpi në kohë për darkë!May. 17, 202283 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalë adoleshent dhe motra e tij e vogël futen në një aventurë të ngarkuar me adrenalinë kur zbulojnë se kujdestarja e tyre familjare është në fakt super heroi legjendar i njohur si Agent-Action.

My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Babysitter the Superhero

Regjizori

Aktorët

Maile Flanagan isPatty Robinson / Agent-Action
Patty Robinson / Agent-Action
Justin Ellings isBrewster Banner
Brewster Banner
Zoephia isKimmy Banner
Kimmy Banner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cinderella (2015) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Iron Will (1994) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Jackie & Ryan (2014) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
The Soccer Football Movie (2022) me Titra Shqip