Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 458 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Monster Hunter 2020 me titra shqip

Monster Hunter 2020 me titra shqip

Behind our world, there is another.Dec. 03, 2020Germany104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas botës sonë, ekziston një tjetër: një botë e populluar nga përbindësha të rrezikshëm dhe të fuqishëm që dominojnë territorin e tyre me një egërsi vdekjeprurëse. Kur togerja Artemis (Milla Jovovich) dhe ekipi i saj i veçantë transportohen përmes një portali nga bota jonë në të renë, ata mbeten pa fjalë. Në përpjekjen e saj të dëshpëruar për t’u kthyer në shtëpi, togerja trime takon një gjahtar misterioz (Tony Jaa), aftësitë unike të të cilit i kanë lejuar të mbijetojë në këtë tokë armiqësore. Të ballafaquar me sulme të pamëshirshme dhe të tmerrshme nga monsters, luftëtarët bashkohen për të luftuar dhe për të gjetur një mënyrë për t’u kthyer në shtëpi.

Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Titulli origjinal Monster Hunter
Vlerësimi IMDb 5.3 37,210 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,719 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

How to Train Your Dragon (2010) me Dublim Shqip
Section 8 (2022) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Mad Max (1979) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
The Stolen Princess (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Second in Command (2006) me Titra Shqip
One Piece Film Red (2022) me Titra Shqip