Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Momentum (2015) me Titra Shqip

Momentum (2015) me Titra Shqip

Vjedhja e gabuar nuk është problemi i saj i vetëmOct. 15, 2015South Africa96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Alex, një ekspert infiltrimi me një të kaluar të fshehtë, zbulon aksidentalisht identitetin e saj gjatë asaj që duhet të ishte një grabitje rutinë, ajo shpejt e gjen veten të përzier në një komplot qeveritar dhe të ngatërruar në një lojë vdekjeprurëse mace-miu me një vrasës mjeshtër. dhe ekipi i tij i vrasësve. E armatosur me aftësitë e saj vdekjeprurëse, Alex kërkon të hakmerret për miqtë e saj të vrarë ndërsa zbulon të vërtetën.

Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Momentum
Vlerësimi IMDb 5.5 16,044 vota
Vlerësimi TMDb 5.681 459 vota

Regjizori

Aktorët

Olga Kurylenko isAlexis Farraday
Alexis Farraday
James Purefoy isMr. Washington
Mr. Washington
Lee-Anne Summers isPenny Fuller
Penny Fuller
Marian Frizelle isParty Guest
Party Guest
Dylan Edy isBlack Hat
Black Hat
Sabine Palfi isNewscaster
Newscaster
Ebby Weyime isOfficer in charge
Officer in charge
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

When Angels Sleep (2018) me Titra Shqip
The Outpost (2020) me Titra Shqip
Tomb Raider (2018) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip
Psychosexual (2022) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip