Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Meskina (2021) me Titra Shqip

Meskina (2021) me Titra Shqip

Shkruani përrallën tuaj.Jul. 15, 2021Netherlands94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një autore aspirante për fëmijë tridhjetë e ca, e emërtuar si “meskina” (rast për keqardhje) nga komuniteti i saj maroke-holandez për faktin se është ende pa karrierë dhe beqare, vendos të gjejë një herë e mirë suksesin profesional dhe dashurinë e vërtetë.

Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Meskina
Vlerësimi IMDb 5.6 775 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Heart Shot (2022) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
The Interview (2014) me Titra Shqip
Happy New Year (2014) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Christmas Ransom (2022) me Titra Shqip
Bodyguard (2011) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020