Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8316 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
  • Server 3vanfem.com
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip

Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022Unknown114 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ne ndjekim jetën e tre grave dhe një të riu që janë seksualisht të çliruara dhe e trajtojnë lehtë monogaminë. Kur fillon pandemia e koronavirusit, protagonistët përballen me mundësinë për të rregulluar jetën e tyre.

Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Miłość, Seks & Pandemia
Vlerësimi IMDb 2.5 265 vota
Vlerësimi TMDb 1.7 3 vota
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Fabelmans (2022) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip