Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love Actually (2003) me Titra Shqip

Love Actually (2003) me Titra Shqip

Dashuria në të vërtetë është kudo.Sep. 07, 2003United Kingdom135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Londër, disa javë para Krishtlindjeve. Skenat e jetës së përditshme. Kryeministri duhet të luftojë me stafin e shërbimit, një shkrimtar i tradhtuar gjen dashurinë e vërtetë në brigjet e një liqeni, një vajzë e ndrojtur më në fund arrin t’i deklarohet kolegut të saj, një njerk përfundon duke krijuar një marrëdhënie shumë të fortë me djalin e tij, një grua dyshon se është tradhëtuar dhe kalon në krizë …

Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Actually
Vlerësimi IMDb 7.6 445,255 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 5,081 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Juniper (2021) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Whiplash (2014) me Titra Shqip
A Journal for Jordan (2021) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip