Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 164 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Kritika është e lehtë, dhe arti është i vështirëOct. 20, 2021BE149 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I ndodhur midis viteve 1837 dhe 1843, romani klasik i Balzakut përqendrohet te poeti i ri Lucien de Rubempré, i cili largohet nga Angouleme për në Paris në kërkimin për t’u bërë autor.

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Illusions perdues
Vlerësimi IMDb 7.5 2,150 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 217 vota

Regjizori

Aktorët

Benjamin Voisin isLucien de Rubempré
Lucien de Rubempré
Cécile de France isLouise de Bargeton
Louise de Bargeton
Vincent Lacoste isÉtienne Lousteau
Étienne Lousteau
Xavier Dolan isNathan d'Anastazio
Nathan d'Anastazio
Jeanne Balibar isMarquise d'Espard
Marquise d'Espard
André Marcon isBaron du Châtelet
Baron du Châtelet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Riot Club (2014) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip