Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2729 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Seksi i bëri bashkë, tani mund t’i shkëpusë.Sep. 10, 2005Canada93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Toronto zhvillohet marrëdhënia e munduar midis Leila (Lauren Lee Smith) dhe David (Eric Balfour), e përbërë nga seks i egër, grindje dhe pajtim. Ndërkohë, ndarjet dhe vdekjet ndodhin në familjet e tyre.

Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lie with Me
Vlerësimi IMDb 5.3 14,600 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 176 vota

Regjizori

Clement Virgo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Aftermath (2021) me Titra Shqip
Forrest Gump (1994) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Bad Santa 2 (2016) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
47 Ronin (2013) me Titra Shqip
Valhalla Rising (2009) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip