Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 292 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip

Pushoni në copa.Oct. 01, 2021Canada45 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Poe Dameron dhe BB-8 duhet të përballen me shefin e babëzitur të krimit Graballa the Hutt, i cili ka blerë kështjellën e Darth Vader dhe po e rinovon atë në hotelin e parë luksoz të frymëzuar nga Sith të galaktikës.

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal LEGO Star Wars Terrifying Tales
Vlerësimi IMDb 6.5 623 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 23 vota

Regjizori

Aktorët

Jake Green isPoe Dameron / Motti (voice)
Poe Dameron / Motti (voice)
Raphael Alejandro isDean (voice)
Dean (voice)
Dana Snyder isGraballa the Hutt (voice)
Graballa the Hutt (voice)
Tony Hale isVaneé (voice)
Vaneé (voice)
Christian Slater isRen (voice)
Ren (voice)
Matt Sloan isDarth Vader (voice)
Darth Vader (voice)
Trevor Devall isEmperor Palpatine / Grand Moff Tarkin (voice)
Emperor Palpatine / Grand Moff Tarkin (voice)
Mary Elizabeth McGlynn isNI-L8 / Red 10 (voice)
NI-L8 / Red 10 (voice)
Eric Bauza isLuke Skywalker / Guard Droid (voice)
Luke Skywalker / Guard Droid (voice)
Shelby Young isPrincess Leia Organa (voice)
Princess Leia Organa (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alone (2017) me Titra Shqip
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019) me Dublim Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Moonfall (2022) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip