Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 640 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Last Survivors (2022) me Titra Shqip

Last Survivors (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi është vendosur pas një ngjarje apokaliptike që i detyron njerëzit në izolim ekstrem. Një baba dhe bir, të cilët kanë jetuar jashtë rrjetit për 20 vjet, ndeshen me një të huaj që kërcënon të shkatërrojë utopinë që ata kanë ndërtuar.

Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Survivors
Vlerësimi IMDb 4.6 601 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 11 vota

Regjizori

Drew Mylrea
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bound (1996) me Titra Shqip
The Nutty Professor (1996) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
End of the Road (2022) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Sharper (2023) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Naandhi 2021