Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip

Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip

Vajzat e zgjuara. Vajza te bukura. Vajzat e Munguara.Sep. 29, 1997USA115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Psikologu mjekoligjor Alex Cross udhëton në Karolinën e Veriut dhe bashkohet me viktimën e arratisur të rrëmbimit Kate McTiernan për të gjuajtur “Casanova”, një vrasës serial që rrëmben gra me vullnet të fortë dhe i detyron ato t’i nënshtrohen kërkesave të tij. Gjurma çon në Los Anxhelos, ku dyshja zbulon se psikopati mund të mos jetë duke punuar vetëm.

Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kiss the Girls
Vlerësimi IMDb 6.6 76,408 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,276 vota

Regjizori

Gary Fleder
Regjizori

Aktorët

Morgan Freeman isAlex Cross
Alex Cross
Ashley Judd isKate McTiernan
Kate McTiernan
Cary Elwes isDet. Nick Ruskin
Det. Nick Ruskin
Alex McArthur isDavey Sikes
Davey Sikes
Tony Goldwyn isDr. William 'Will' Rudolph
Dr. William 'Will' Rudolph
Jay O. Sanders isFBI Agent Kyle Craig
FBI Agent Kyle Craig
Bill Nunn isDet. John Sampson
Det. John Sampson
Brian Cox isChief Hatfield
Chief Hatfield
Richard T. Jones isSeth Samuel
Seth Samuel
Roma Maffia isDr. Ruocco
Dr. Ruocco
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Hollywood Dirt (2017) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Song One (2014) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Warriors of Future (2022) me Titra Shqip
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip