Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11301 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip

Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip

Përshëndetje, babi!Feb. 04, 2022Philippines87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Një burrë bie në dashuri me shoqen e klasës së vajzës së tij dhe ata ngatërrohen në një çështje të avulluar. Kur dëshira e tyre seksuale bëhet obsesion, gjërat bëhen të çmendura.

Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kinsenas, Katapusan
Vlerësimi IMDb 6.6 48 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

G.B. Sampedro
Regjizori

Aktorët

Joko Diaz isConrado
Conrado
Jao Mapa isBeth's father
Beth's father
Jeric Raval isMurder victim in the opening scene
Murder victim in the opening scene
Madeleine Red isAna / Conrado's daughter
Ana / Conrado's daughter
Shpërndarë9

Tituj të Ngjashëm

Elephant White (2011) me Titra Shqip
Mardaani (2014) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
The Platform (2019) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Pleasure (2021) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
The Taking of Deborah Logan (2014) me Titra Shqip
Shaft (2000) me Titra Shqip
Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Cheeky (2000) me Titra Shqip