Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 448 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom
Kickboxer (1989) me Titra Shqip

Kickboxer (1989) me Titra Shqip

Një sport i lashtë bëhet një lojë vdekjeprurëse.Apr. 20, 1989United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kurt, vëllai i një kampioni në kikboks, i cili ka mbetur i paralizuar pas një ndeshje, përfshihet në një stërvitje rraskapitëse. Objektivi: të mundë Tong Po, kampioni Tailandez përgjegjës për paralizimin e vëllait të tij. Sipërmarrja nuk është e lehtë dhe rruga është e mbushur me pengesa, por qëndrueshmëria dhe vendosmëria janë më të larta se çdo vështirësi.

Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kickboxer
Vlerësimi IMDb 6.5 51,663 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 935 vota

Regjizori

Aktorët

Dennis Alexio isEric Sloane
Eric Sloane
Ka Ting Lee isFreddy Li
Freddy Li
Ricky Liu isBig Thai Man
Big Thai Man
Ho Ying Sin isHuge Village Man #1
Huge Village Man #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sin Eater (2022) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Knuckleball (2018) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip