Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip

Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip

Sep. 02, 2022USA58 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ivy dhe Bean nuk prisnin kurrë të ishin miq. Ivy është i qetë, i zhytur në mendime dhe vëzhgues. Bean është lozonjare, e tepruar dhe e patrembur. Megjithatë, ndonjëherë një aventurë zbulon se të kundërtat mund të bëhen miqtë më të mirë.

Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ivy + Bean
Vlerësimi IMDb 6.2 211 vota
Vlerësimi TMDb 6 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in A Pony Tale (2013) me Dublim Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
What Women Want (2000) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
A Serious Man (2009) me Titra Shqip
Miracle on 34th Street (1994) me Titra Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Mosley (2019) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)