Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Into the Woods (2014) me Titra Shqip

Into the Woods (2014) me Titra Shqip

Bëni kujdes se çfarë dëshironiDec. 24, 2014USA125 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një pyll të mbushur me personazhe magjike dhe përrallash, një bukëpjekës dhe gruaja e tij u nisën për t’i dhënë fund mallkimit të vënë mbi ta nga fqinji i tyre, një shtrigë e keqe.

Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Into the Woods (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Into the Woods
Vlerësimi IMDb 5.9 142,293 vota
Vlerësimi TMDb 5.76 3,929 vota

Regjizori

Rob Marshall
Regjizori

Aktorët

Emily Blunt isBaker's Wife
Baker's Wife
Anna Kendrick isCinderella
Cinderella
Lilla Crawford isLittle Red Riding Hood
Little Red Riding Hood
Tracey Ullman isJack's Mother
Jack's Mother
Chris Pine isCinderella's Prince
Cinderella's Prince
Billy Magnussen isRapunzel's Prince
Rapunzel's Prince
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020 me Titra Shqip
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Wrong Cops (2013) me Titra Shqip
Cinderella (2015) me Titra Shqip