Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip

I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip

Ngritja e një legjende.Nov. 11, 2021Unknown100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e moshës që përshkruan rritjen e Zlatan Ibrahimovic në një periferi të ashpër suedeze. I lindur nga emigrantët ballkanikë, futbolli ishte lirimi i Zlatanit në një mjedis të vështirë ku talenti i tij i jashtëzakonshëm dhe mbështetja te vetja e katapultuan atë kundër të gjitha gjasave drejt majës së futbollit ndërkombëtar duke luajtur për klube si Ajax Amsterdam, Juventus, Inter, Milan, Barcelona, ​​Paris Saint- Germain dhe Manchester United.

I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jag är Zlatan
Vlerësimi IMDb 6.3 1,482 vota
Vlerësimi TMDb 5.75 82 vota

Regjizori

Jens Sjögren
Regjizori

Aktorët

Granit Rushiti isZlatan Age 17
Zlatan Age 17
Cedomir Glisovic isSefik Ibrahimovic
Sefik Ibrahimovic
Merima Dizdarevic isJurka Gravic
Jurka Gravic
Didrick Gillstedt isExtra: Skolelev
Extra: Skolelev
David S. Lindgren isExtra: MFF Player A-team
Extra: MFF Player A-team
Emmanuele Aita isMino Raiola
Mino Raiola
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
Forrest Gump (1994) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
Doctor Lisa (2020) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Ride or Die 2021 me Titra Shqip