Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Holiday (2018) me Titra Shqip

Holiday (2018) me Titra Shqip

Oct. 11, 2018Denmark93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sascha, e dashura e re dhe e bukur trofe e një bosi droge daneze, mbërrin në vilën e tij pushimi në qytetin bregdetar të Bodrumit, në Rivierën Turke, ku ajo mirëpritet në rrethin e tij të brendshëm. Nën diellin e verës, ajo jeton një ëndërr të pakujdesshme luksi dhe argëtimi derisa takon Tomas, një udhëtar holandez që përpiqet të zbulojë veten.

Holiday (2018) me Titra Shqip
Holiday (2018) me Titra Shqip
Holiday (2018) me Titra Shqip
Holiday (2018) me Titra Shqip
Holiday (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Holiday
Vlerësimi IMDb 5.7 4,143 vota
Vlerësimi TMDb 5.318 85 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Bullet Proof (2022) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Time Out of Mind (2014) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt (1989) me Titra Shqip
Creed II (2018) me Titra Shqip
Knock Knock (2015) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip