Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Give Them Wings (2021) me Titra Shqip

Give Them Wings (2021) me Titra Shqip

Historia e vërtetë se si një njeri luftoi dhe fitoi.Nov. 20, 2021Unknown113 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

“Give Them Wings” bazohet në historinë e vërtetë të tifozit të futbollit me aftësi të kufizuara të rënda, Paul Hodgson.

Give Them Wings (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Give Them Wings
Vlerësimi IMDb 5.9 77 vota

Regjizori

Sean Cronin
Regjizori

Aktorët

Daniel Watson isPaul Hodgson
Paul Hodgson
Toyah Willcox isAlice Hodgson
Alice Hodgson
Bill Fellows isNorman Hodgson
Norman Hodgson
Jacob Anderton isIan Carter
Ian Carter
Jonathan Hansler isErnest Hogg
Ernest Hogg
Bruce Payne isDr. Markum
Dr. Markum
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Greenland (2020) me Titra Shqip
The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story (2023) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
Transfusion (2023) me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
The Big Short (2015) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
42 (2013) me Titra Shqip