Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12336 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.yt
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbchill.com
  • Server 4itofferte.xyz
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip

Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip

Nov. 26, 2021Poland146 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9.2 5 vota

Përshkrimi i Filmit

Emi është një vajzë e re ambicioze e cila prej vitesh ëndërron një botë të madhe. Sa herë që lind një mundësi, ajo hidhet në modalitetet e saj pa hezitim, duke u bërë një shoqëruese ekskluzive. Së shpejti është ajo që, me ftesë të sheikëve arabë, fillon të rekrutojë miss polake, të famshëm, yje të ekranit dhe modele. Megjithatë, kjo botë e paarritshme, luksoze së shpejti do të tregojë anën e saj të errët.

Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dziewczyny z Dubaju
Vlerësimi IMDb 4.9 596 vota
Vlerësimi TMDb 6 12 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë7

Tituj të Ngjashëm

Hitler: The Rise of Evil (2003) me Titra Shqip
Jackie Brown (1997) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Kësulat aka Fields of War (2017) Film Shqiptar
Zola (2021) me Titra Shqip
Jerry & Marge Go Large (2022) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip