Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1399 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip

Atje ku kthehen të gjithë së bashku.May. 27, 2021United States104 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Friends, me dhjetë sezonet e tij, është një nga serialet më të dashur në historinë e televizionit. 17 vjet pas episodit të fundit, aktorët kryesorë mblidhen në apartamentin e personazhit të Monikës, i njëjti set që i transformoi në yje të vërtetë planetarë. Është një festim i vërtetë i përvojës në atë set, Stage 24 në studiot Warner në Burbank, dhe e miqësisë që lindi në ato borde. Rasti i lejon ata të reflektojnë në disa shkrime të vjetra, por edhe t’u përgjigjen pyetjeve të paraqitura nga shumë të ftuar specialë.

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Friends: The Reunion
Vlerësimi IMDb 8.2 39,871 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 370 vota
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Unfinished Business (2015) me Titra Shqip
Someone Great (2019) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip
The Big 4 (2022) me Titra Shqip
Only Mine (2019) me Titra Shqip
Jerry & Marge Go Large (2022) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
What If (2013) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip