Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8437 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Free Guy 2021 me Titra Shqip

Free Guy 2021 me Titra Shqip

Jeta është shumë e shkurtër për të qenë një personazh në sfond.Aug. 11, 2021USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.5 6 vota

Përshkrimi i Filmit

Një punonjës i thjeshtë i bankës zbulon se ai është në të vërtetë një personazh që nuk luan në një lojë video brutale. Ai pastaj vendos të bëhet heroi i historisë së tij. Në një botë pa kufij, ai është i vendosur të jetë lloji i heroit që shpëton botën sipas mënyrës së tij … para se të jetë vonë.

 

 

Free Guy 2021 me Titra Shqip – Për çfarë bëhet fjale?

Drejtuar nga Shawn Levy dhe skenar nga Matt Lieberman me Zak Penn, Free Guy tregon historinë e Guy, një arkëtar i Bankës së Qytetit Falas i cili udhëheq një ekzistencë të zakonshme dhe mjaft të thjeshtë. Njeri pozitiv, optimist dhe gjithmonë gati për një filxhan kafe, me mikun e tij më të mirë Buddy ai ndan të njëjtin gëzim për jetën. Por gjithçka ndryshon ditën kur Guy zbulon se ai është në të vërtetë një personazh anësor i një video lojë ultra të dhunshme të botës së hapur të quajtur Free City. E shpërndarë nga Soonami shumëkombëshe, e udhëhequr nga manjati lakmitar Antwan, Free City është një lojë shumë e njohur në të cilën mbretëron kaosi dhe shkatërrimi. Lojtarët jetojnë në mënyrë të pacipë brenda lojës dhe nivelohen duke kryer armiqësi dhe vandalizëm. Së shpejti, Guy takon Molotovgirl super seksi, atë që jo vetëm që e magjeps atë, por e ndihmon atë të lëvizë nëpër lojë dhe të pajtohet me faktin se jeta e vetme që ai ka njohur deri në atë moment nuk është e vërtetë. Molotovgirl, emri i vërtetë i së cilës është Millie, ka një biznes të papërfunduar me Soonami pasi ajo është e bindur se Antwan vodhi kodet nga një lojë që ajo dhe shoku i saj programues Keys i shitën kompanisë. Ndërsa Guy fillon të marrë një rol më aktiv duke lëvizur si një person i mirë në botën cinike të lojërave video, popullariteti i tij rritet, gradualisht duke u bërë heroi i historisë së tij. I zemëruar që Guy paraqet një kërcënim serioz për të ardhmen e Free City dhe rrethinat e tij, Antwan i beson Keys dhe një programuesi tjetër të quajtur Mouser me detyrën për ta nxjerrë atë jashtë lojës. Atëherë do t’i takojë Guy të shpëtojë botën e tij në mënyrën e tij.

 

Nën drejtimin e fotografisë nga George Richmond, skenat nga Ethan Tobman, kostumet e Marlene Stewart dhe muzika nga Christophe Beck, Free Guy  kombinon aventurën, humorin, veprimin dhe ndjenjën për një histori që në fund të fundit është një meditim. me vullnet të lirë, siç argumentoi skenaristi Lieberman: “Që nga fillimi i tij, Free Guy ka pasur qëllime fisnike. Pyetja që e lëviz atë është në thelb një: a duhet të pranojmë vendin tonë në botë ose a mund t’i thyejmë rregullat, të thyejmë” programimin “tonë dhe të ndryshojë atë që na rrethon? Pak nga pak historia është shndërruar në udhëtimin e një njeriu që ka jetuar gjithmonë në një mënyrë të sjellshme, në një botë të rreme me një shpirt të pafajshëm, i thirrur për t’u përshtatur me një realitet krejt tjetër. Nga ekzistenciale kriza në të cilën ai në mënyrë të pashmangshme bie, Guy rizbulon aspiratat e tij dhe bën gjithçka për t’i afirmuar ato dhe për t’u dhënë atyre një hapësirë ​​të pakufizuar “. Levy shtoi: “Free Guy ka të bëjë me atë ndryshim të mentalitetit që ne të gjithë duam. Jeta nuk duhet të jetë diçka që ne pësojmë në mënyrë pasive: ne duhet ta marrim atë në duart tona dhe ta rishkruajmë atë.”

Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Free Guy
Vlerësimi IMDb 7.6 58,174 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 408 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë13

Tituj të Ngjashëm

Ice Age (2002) me Dublim Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Echo Boomers (2020) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl (2005) me Dublim Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip