Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 237 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip

For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip

Oct. 07, 1966Italy105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një major jugor nuk i ul armët dhe bën shumë përpjekje për të sulmuar dhe grabitur Fort Yuma. Giuliano Gemma, alias Montgomery Wood, i cili u hoq sikur ishte një Amerikan, e ndalon atë.

For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip
For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip
Titulli origjinal Per pochi dollari ancora
Vlerësimi IMDb 6.1 350 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 11 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isGary Diamond
Gary Diamond
Sophie Daumier isConnie Breastfull
Connie Breastfull
Jacques Sernas isMaj. Sanders
Maj. Sanders
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shershaah (2021) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Sniper: Special Ops 2016
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Narvik (2022) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
The Return of Ringo 1965
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
The Admiral: Roaring Currents (2014) me Titra Shqip