Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
Extract (2009) me Titra Shqip

Extract (2009) me Titra Shqip

Sep. 03, 2009United StatesR
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joel është pronari i një kompanie që merret me nxjerrjen e esencave të luleve. Papritmas jeta e tij përmbyset nga një seri e tërë problemesh personale dhe profesionale. Në fakt, ai zbulon se gruaja e tij po e tradhton dhe në të njëjtën kohë ai është i hipnotizuar nga punonjësja e re. Në punë, gjërat nuk janë më mirë: disa punonjës përpiqen në çdo mënyrë të përfitojnë prej tij.

Extract (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Extract
Vlerësimi IMDb 6.1 46,097 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 414 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
The Back-Up Plan (2010) me Titra Shqip
Little Boy (2015) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
Year One (2009) me Titra Shqip
Cirku ne Fshat aka Circus in the Village (1977) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip