Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbhight.com
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip

Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip

Nov. 18, 2022India142 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

7 vjet pasi çështja e lidhur me Vijay Salgaonkar dhe familjen e tij u mbyll, një sërë ngjarjesh të papritura nxjerrin në dritë të vërtetën që kërcënon të ndryshojë gjithçka për Salgaonkarët. A mund ta shpëtojë Vijay familjen e tij këtë herë?

Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal दृश्यम २
Vlerësimi IMDb 8.3 30,180 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 24 vota

Regjizori

Aktorët

Ajay Devgn isVijay Salgaonkar
Vijay Salgaonkar
Akshaye Khanna isIG Tarun Ahlawat
IG Tarun Ahlawat
Tabu isIG Meera Deshmukh
IG Meera Deshmukh
Shriya Saran isNandini Salgaonkar
Nandini Salgaonkar
Ishita Dutta isAnju Salgaonkar
Anju Salgaonkar
Rajat Kapoor isMahesh Deshmukh
Mahesh Deshmukh
Mrunal Jadhav isAnu Salgaonkar
Anu Salgaonkar
Yogesh Soman isInspector Vinayak Sawant
Inspector Vinayak Sawant
Neha Joshi isJenny Thomas
Jenny Thomas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Straight Outta Compton (2015) me Titra Shqip
Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Elvis (2022) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
Inherent Vice (2014) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Death Wish (2018) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Suburra (2015)