Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21759 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4fcom
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip

Diet of Sex (2014) me Titra Shqip

Komedi, ushqim, dramë dhe seks, shumë seks.Feb. 14, 2014Spain72 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.6 5 vota

Përshkrimi i Filmit

Ágata vuan nga një çrregullim psikologjik që e pengon atë të përjetojë kënaqësi në të gjitha aspektet e jetës së saj. Marc, përmes përdorimit të ushqimit, përpiqet ta ndihmojë atë të kapërcejë problemin e saj.

Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diet of Sex
Vlerësimi IMDb 4.6 1,920 vota
Vlerësimi TMDb 7 120 vota
Shpërndarë17

Tituj të Ngjashëm

Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
The Siege (1998) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Welcome to New York (2014) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip