Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 982 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip

Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip

Hyni në një botë ku magjia nuk mund t'ju shpëtojë.May. 02, 202227 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhon Konstandini zgjohet në Shtëpinë e frikshme të Misterit pa kujtuar se si arriti atje. Për fat të mirë, Zatanna dhe miqtë e tij janë të gjithë aty. Fatkeqësisht, ata kanë një zakon të keq për t’u shndërruar në demonë dhe për ta grisur atë në copa, pa pushim!

Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Constantine: The House of Mystery

Regjizori

Matt Peters
Regjizori

Aktorët

Matt Ryan isJohn Constantine (voice)
John Constantine (voice)
Ray Chase isJason Blood / Etrigan / Ritchie (voice)
Jason Blood / Etrigan / Ritchie (voice)
Robin Atkin Downes isGary Lester / Negral (voice)
Gary Lester / Negral (voice)
Camilla Luddington isZatanna (voice)
Zatanna (voice)
Damian O'Hare isAshox / Chas (voice)
Ashox / Chas (voice)
Grey DeLisle isBeelzebub / Little Della / Little Jack (voice)
Beelzebub / Little Della / Little Jack (voice)
Lou Diamond Phillips isSpectre (voice)
Spectre (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blackhat (2015) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Taken 3 (2014) me Titra Shqip
Cinderella (2015) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
Knight and Day (2010) me Titra Shqip
The Spy Who Never Dies (2022) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip