Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 264 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip

Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip

Vihuni në radhë.Feb. 22, 2023USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një grup i çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh mblidhen në një pyll të Xheorxhas, ku një ari i zi 500 paund shkon në një tërbim vrastar pasi gëlltit pa dashje kokainë.

Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Cocaine Bear (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cocaine Bear
Vlerësimi IMDb 6.3 20,872 vota
Vlerësimi TMDb 7.017 120 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Peppermint (2018) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
Astérix at the Olympic Games (2008) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
The Last Five Years (2014) me Titra Shqip
Our Dream Wedding (2021) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Amsterdam (2022) me Titra Shqip