Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1875 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Clueless (1995) me Titra Shqip

Clueless (1995) me Titra Shqip

Seks. Rroba. Popullaritet. A ka ndonjë problem këtu?Jul. 19, 1995USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Beverly Hills, nuk ka të bëjë me të qenit i bardhë (siç është Cher Horowitz) dhe nuk ka të bëjë me të qenit i zi (si Dionne, shoqja e saj më e mirë). Ajo që ka rëndësi është të jesh i pasur dhe mbi të gjitha i bukur. Cher është absolutisht e bindur se ka ide të qarta për blerjet dhe jetën e saj. Ajo bën përpjekje të mëdha për ta kthyer Tain, e cila është një shkarravitje, të paktën në një vajzë të paraqitshme. Por Cher është ndryshe nga sa do të donte të dukej, në fakt ajo bie në dashuri me Christian pa e kuptuar se ai është një homoseksual.

Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clueless
Vlerësimi IMDb 6.9 200,019 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 3,260 vota

Regjizori

Aktorët

Alicia Silverstone isCher Horowitz
Cher Horowitz
Stacey Dash isDionne Davenport
Dionne Davenport
Brittany Murphy isTai Frasier
Tai Frasier
Paul Rudd isJosh Lucas
Josh Lucas
Donald Faison isMurray Duvall
Murray Duvall
Elisa Donovan isAmber Mariens
Amber Mariens
Breckin Meyer isTravis Birkenstock
Travis Birkenstock
Jeremy Sisto isElton Tiscia
Elton Tiscia
Dan Hedaya isMelvin
Melvin "Mel" Horowitz
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Naked Gun 33⅓: The Final Insult (1994) me Titra Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Kindergarten Cop (1990) me Titra Shqip
Chocolate (2008) me Titra Shqip
Kung Fu Ghost (2022) me Titra Shqip