Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip

City of Life and Death (2009) me Titra Shqip

Apr. 22, 2009China132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në dhjetor 1937, gjatë Luftës së Dytë Sino-Japoneze, trupat e Diellit në rritje hyjnë në Nanjing, kryeqyteti i Republikës së Kinës. Qyteti do të bjerë në vetëm tre ditë, pas luftimeve të ashpra. Në javët në vijim, ushtarët japonezë do të kryejnë masakra ndaj civilëve, përdhunime dhe plaçkitje.

City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal 南京!南京!
Vlerësimi IMDb 7.7 10,795 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 147 vota

Regjizori

Lu Chuan
Regjizori

Aktorët

Liu Ye isLu Jianxiong
Lu Jianxiong
Gao Yuanyuan isMiss Jiang
Miss Jiang
John Paisley isJohn Rabe
John Rabe
Beverly Peckous isMinnie Vautrin
Minnie Vautrin
Fan Wei isMr. Tang
Mr. Tang
Qin Lan isMrs. Tang
Mrs. Tang
Ryu Kohata isOfficer Osamu Ida
Officer Osamu Ida
Jiang Yiyan isJiang Xiang Jun / Xiao Jiang
Jiang Xiang Jun / Xiao Jiang
Yao Di isZhou Xiaomei / May
Zhou Xiaomei / May
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Glamour Girls (2022) me Titra Shqip
The Ambush (2021) me Titra Shqip
Black (2005) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Eternal Winter (2019) me Titra Shqip
To Leslie (2022) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Disclosure 1994
9 Songs (2004) me Titra Shqip
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip