Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 341 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip

Të biesh në dashuri është e lehtë. Të rritesh është e vështirë.Jun. 17, 2022USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I sapo kthyer nga kolegji dhe i mbërthyer në shtëpinë e tij në Nju Xhersi pa një rrugë të qartë përpara, 22-vjeçari Andrew fillon të punojë si një startues festash për mitzvah në bar / bat – ku ai krijon një miqësi unike me një nënë të re dhe vajzën e saj adoleshente. .

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cha Cha Real Smooth
Vlerësimi IMDb 7.4 12,439 vota
Vlerësimi TMDb 7.309 102 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Careful What You Wish For (2015) me Titra Shqip
Blue Caprice (2013) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Project Almanac (2015) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip