Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10545 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip

Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip

Oct. 01, 2011Spain80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ka një vend magjik, bohem ku njerëzit shkojnë natën për të dëgjuar përralla erotike. Një Zonjë prezanton çdo klient me një zonjë ose zotëri, i cili do t’i çojë ata thellë në një botë të recitimeve ndjellëse. Fjalët rrjedhin butësisht ndërsa dëshira pushton pa probleme çdo centimetër dhe çdo të çarë. Tregimtarët do t’ju çojnë në një udhëtim nëpër katër përralla të cilat do t’ju çojnë të zbuloni ndjenja të reja dhe vende plot epsh.

Cabaret Desire (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cabaret Desire
Vlerësimi IMDb 4.5 358 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 15 vota

Regjizori

Erika Lust
Regjizori

Aktorët

Toni Fontana isAlex Man
Alex Man
Saskia Condal isAlex Woman
Alex Woman
Mario Mentrup isKarl Razzman
Karl Razzman
Silvia Diamond isThief mother
Thief mother
Matisse isLaura's Lover
Laura's Lover
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2008) me Titra Shqip
Blithe Spirit (2020) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Bandaged (2009) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Deadly Pickup (2016) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Voyagers 2021
To the Wonder (2013) me Titra Shqip