Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 255 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip

BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip

Nuk ka të bëjë me punën. Bëhet fjalë për ikjen.Nov. 30, 2021United Kingdom129 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kriminel jashtë thellësisë së tij ngec në një bankë pasi një grabitje shkon keq. Me vetëm një armë dhe peng një vajzë 16-vjeçare, si do të dalë?

BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal BLONDE. Purple
Vlerësimi IMDb 4 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stranger (2022) me Titra Shqip
The Price We Pay (2023) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Blind War (2022) me Titra Shqip
Get Carter (2000) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Wild Card (2015) me Titra Shqip
Come Back Home (2022) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip