Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip

Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip

Nov. 08, 2011Canada90 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kukudh Krishtlindjesh ngrihet aksidentalisht në sajën e Santa, përplaset në një qytet të vogël dhe humbet çantën e lodrës magjike. Beethoven duhet të shpëtojë kukudhën, të rimarrë çantën nga mashtruesit e pangopur dhe t’ia kthejë sajën Babadimrit në kohë për të shpëtuar Krishtlindjet.

Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip
Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip
Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip
Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beethoven's Christmas Adventure
Vlerësimi IMDb 4.3 1,576 vota
Vlerësimi TMDb 6.12 121 vota

Regjizori

John Putch
Regjizori

Aktorët

John Cleese isNarrator
Narrator
Kim Rhodes isChristine
Christine
Jan Skene isGal in Crowd
Gal in Crowd
Candace Smith isPedestrian Woman
Pedestrian Woman
John O'Hurley isMr. Rexford
Mr. Rexford
Ryan Miller isCatty Elf
Catty Elf
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Idiocracy (2006) me Titra Shqip
Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
Jennifer’s Body (2009) me Titra Shqip
Death to 2020 2020
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Back to Lyla (2022) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip