Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip

Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip

Dec. 26, 2008USA101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edi, një stërvitës kafshësh dhe baba beqar, befas e gjen veten grindavec personal për një Shën Bernard të madh dhe të dashur, “audicioni” i filmit përrallor të të cilit e katapulton qenin në yll. Megjithatë, një treshe e paskrupullt të paskrupullt kanë plane për të rrëmbyer qenin e famshëm dhe për ta mbajtur atë për shpërblim.

Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Beethoven’s Big Break (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beethoven's Big Break
Vlerësimi IMDb 4.4 2,237 vota
Vlerësimi TMDb 5.177 130 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Jolt (2021) me Titra Shqip
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Stretch (2014) me Titra Shqip
Wrong Cops (2013) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë aka 2 Fingers Honey (2019) Film Shqiptar
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl (2005) me Dublim Shqip